Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání.

Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.

OHLASY OBDAROVANÝCH

Tato stránka je spolutvořena lidmi, které jsme podpořili. Dostáváme od nich poděkování, zpětnou vazbu, jak jim náš nadační příspěvek pomohl, a od studentů z projektu Jazykové kurzy v zahraničí zveřejňujeme zprávy o pobytu. Tyto zprávy slouží jako zdroj informací budoucím účastníkům našeho projektu.

Dostávat tyto e-maily a dopisy je pro nás radost. Jsou pro nás uzavřením daného příběhu a jsou to příběhy s dobrým koncem. Věříme, že mohou potěšit a inspirovat i vás, ať jste náš dárce, nebo vás jen zajímá, jak pomáháme.

Kroužky

Terezka Kyralová – taneční kroužek

Maminka Terezky Kyralové nám zaslala poděkování za příspěvek na taneční kroužek její dcerky, která je níže na fotografii. Dopis si můžete také přečíst: Terezka Kylarová
Čtěte dál
Stipendia

Rodina Smékalova

Od rodiny Smékalovy jsme obdrželi tyto fotografie zachycující radostný okamžik ukončení studia, který se svým bratrem sdílí i jeho sestry a maminka. Tyto čtyři mladé lidi podporujeme z prostředků našich dárců v projektu Stipendia a z úspěšného zakončení studia máme upřímnou radost!
Čtěte dál
Senioři komunikují

Poděkování z Roudnice nad Labem

Dobrý den, nejprve zasílám poděkování za realizaci příjemného kurzu, který jsme u nás mohli realizovat díky Nadačnímu fondu manželů Klausových, Nadaci České spořitelny a projektu Senioři komunikují. Naši senioři si vzdělávání úžili a hodnotí ho pozitivně. S pozdravem, Tomáš Lukačina, DiS MěÚ Roudnice nad Labem   Senioři komunikují – poděkování z České Lípy
Čtěte dál
Senioři komunikují

Poděkování z České Lípy

Z České Lípy jsme obdrželi poděkování za proběhlý kurz projektu Senioři komunikují. Přečíst si jej můžete v přiloženém souboru.
Čtěte dál
Senioři komunikují

Počítačový kurz pro seniory v Kožlanech

V Kožlanech ve dnech 20.-24. 6. 2016 proběhl kurz PC pořádaný díky Nadačnímu fondu manželů Livie a Václava Klausových. Lektorem pro výuku byl p. Viktor Váňa z organizace Attavena, který na velmi dobré odborné úrovni a zajímavě vedl celý kurz. Ačkoliv skupina seniorů byla znalostně různorodá, p. Váňa se s pedagogickým taktem trpělivě věnoval účastníkům a k jednotlivcům volil […]
Čtěte dál