Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
Světový den chleba
22. 10. 2019  -  

Paní Livia Klausová se zúčastnila konference "Světový den chleba" v Břevnovském kláštěře

1.9.2010

Zakončení řidičského kurzu

Všem našim čtenářům

zasílám aktuální informace ze zakončení řidičského kurzu, který nadační fond již šestým rokem pořádal v krásném prostředí lipenského jezera. Ve spolupráci s ÚAMK, a.s. a skvělými lektory z českobudějovické autoškoly bylo všech 11 účastníků letošního kurzu během 16-ti dnů připravováno na zvládnutí pravidel silničního provozu, řízení automobilu a samozřejmě závěrečných zkoušek, které účastníci skládali poslední srpnové pondělí v Českých Budějovicích.

Trošku nám zapracovaly nervy a zkušební komisaři byli jako vždy velmi přísní a tak se ne všem podařilo na první pokus uspět. O to více gratulujeme těm, kteří zkoušku úspěšně zvládli a už brzy budou držiteli řidičského oprávnění. Těm, kterým to napoprvé nevyšlo držíme palce na druhý pokus.