Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

11.6.2014

Setkání s dárci 2014

Dne 5. června 2014 se v odpoledních hodinách v Rožmberském paláci na Pražském hradě konalo setkání dárců a dobrovolníků Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových za účasti jeho obou zřizovatelů, manželů Klausových.

Toto v pořadí již jedenácté poděkování dárcům za jejich finanční podporu a pomoc bylo tradičně okořeněno hudebním vystoupením jednoho z podporovaných studentů. V tomto roce dostala příležitost studentka hry na akordeon, Anežka Gebauerová z Fulneku. Po svém samostatném vystoupení si zahrála také s hudebním
seskupením Cimballica a společně sklidili veliký úspěch.

Nadační fond se věnuje nejen podpoře vzdělávání a rozvoji v zájmových aktivitách dětí a studentů ze
sociálně slabých rodin, ale pomáhá také seniorům orientovat se ve světě počítačů a bankovních služeb. Také v tomto roce bylo vylosováno pět studentů „seniorů“, kteří byli pozváni na setkání a obdrželi dárek za chuť vzdělávat se i v pokročilém věku.

Jak uvedla ředitelka nadačního fondu, paní Kamila Kryštofová, bylo od založení fondu, tedy od roku 2003, vyplaceno již 21 tisíc příspěvků v celkové hodnotě 58 milionů Kč.

 

img  img img img img img

Foto: Romana Rašovská