Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2021
26. 5. 2021  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2021. 

Přihlášky přijímáme do 11.7.2021 (u kurzů s dřívějším odjezdem dle dohody)

Kurzy se plánují především na konec léta a podzim a jejich realizace závisí na aktuální situaci a nařízení ohledně COVID-19 v jednotlivých státech. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde

Projekt Řidičské průkazy
10. 5. 2021  -  
Zkoušky jsou opět v plném proudu !! 
Po delší covidové pauze se opět povolily závěrečné zkoušky v autoškolách.
Gratulujeme Samuelovi Laughing
řidičský průkaz
PF 2021
28. 12. 2020  -  
PF 2021
2.9.2005

Řidičské průkazy pro děti z dětských domovů

Zástupci Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových v pondělí 5. září 2005 v 11.00 hodin v Hotelu Fontána v obci Hrdoňov u Lipenské přehrady slavnostně předají řidičské průkazy dětem z dětských domovů. Účastníci kurzu, o který byl mimořádný zájem, se během 14 dnů věnovali jak výuce předpisů, teorii a zásadám bezpečnosti jízdy, tak výcviku v řízení a údržbě vozidla. Kurz bude zakončen předepsanou zkouškou k získání řidičského průkazu skupiny B.

Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových, v rámci podpory budoucího uplatnění dospívajících dětí z dětských domovů, umožnil vybraným zájemcům zúčastnit se intenzivního řidičského kurzu, který bude zakončen závěrečnou zkouškou s možností získání řidičského průkazu skupiny B. Vedle již probíhajícího projektu „Startovné do života“ se jedná o další podporu dětí z dětských domovů při jejich vstupu do „reálného“ života.