Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2021
26. 5. 2021  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2021. 

Přihlášky přijímáme do 11.7.2021 (u kurzů s dřívějším odjezdem dle dohody)

Kurzy se plánují především na konec léta a podzim a jejich realizace závisí na aktuální situaci a nařízení ohledně COVID-19 v jednotlivých státech. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde

Projekt Řidičské průkazy
10. 5. 2021  -  
Zkoušky jsou opět v plném proudu !! 
Po delší covidové pauze se opět povolily závěrečné zkoušky v autoškolách.
Gratulujeme Samuelovi Laughing
řidičský průkaz
PF 2021
28. 12. 2020  -  
PF 2021
3.3.2004

Přihlášky na jazykové kurzy

Dne 3. března 2004 byla uzávěrka pro příjem přihlášek na jazykové kurzy určené dětem z dětských domovů a pěstounských rodin. Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových obdržel stipendia na kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny od Richard Language College Kutná Hora - zastoupení zahraničních jazykových škol v říjnu minulého roku. Vybraní studenti obdrží jízdenku, doplatek na obědy, které nejsou součástí všech stipendií, a malé kapesné.

Nadační fond obdržel celkem 112 přihlášek, z toho 67 na kurzy angličtiny, 42 na kurzy němčiny a 2 na kurz francouzštiny. Na kurzy španělštiny se sešlo příliš málo přihlášek. Nadační fond proto oslovil další subjekty a výběr bude proveden později.