Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
21.9.2015

Poděkování za počítačový kurz pro seniory

Opět se s vámi rádi podělíme o poděkování, které nám prostřednictvím organizátora kurzů zaslali z Domova pro seniory v Hranicích:

Vážená paní Řezníčková,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za zprostředkování počítačového vzdělávání našim seniorům v rámci kurzu „Senioři komunikují", který se uskutečnil za plné finanční podpory nadace manželů Klausových. Někteří naši klienti měli před začátkem obavy, zda všechno zvládnou a pochopí, ale hned od prvního dne byli celou akci naprosto nadšení. Pan lektor Gratzl dokázal navodit příjemnou tvůrčí atmosféru, kde nechyběl humor i lidský přístup. Jelikož si všichni účastníci odnesli nejen vědomosti, ale i touhu využívat dosažené znalosti v praxi, začali plně využívat také náš počítačový koutek, který jsme jim v Domově připravili. Mnozí se těší, jak budou se svými blízkými nově komunikovat elektronickou formou.

Byla bych velmi ráda, pokud by se mohl PC kurz znovu v našem Domově opakovat, jelikož je naše pobytová kapacita velká.

Vaše práce je velmi záslužná, proto bych Vám všem chtěla popřát mnoho úspěchů.

S přáním všeho dobrého

Mgr. Simona Hašová

 

'Hranice n. Moravě'