Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
2.11.2015

Poděkování seniorů z Kostelce nad Orlicí

Opět nás potěšilo poděkování od seniorů z Kostelce nad Orlicí, které nám předal jeden z našich organizátorů počítačových kurzů pro seniory:

Prosím o předání velkého díku Nadaci Livie a Václava Klausových, která našim seniorům umožnila vzdělávání na počítačích, a to takovou skvělou formou, že jejich ohlasy a zpětná vazba nebraly konce. Velice si pochvalovali přístup a vedení lektora, který byl vstřícný, trpělivý a vše jim ochotně vysvětlil, takže se cítili příjemně, což pro ně bylo velice důležité. Pro nás je největším přínosem jejich zapálení do dalšího vzdělávání, takže v současné době realizujeme pro všechny, kteří se zúčastnili vašeho kurzu, další navazující lekce pro mírně pokročilé. A to se domnívám mluví za všechno.

V příloze zasílám foto našich zapálených seniorů.

Ještě jednou díky moc a budu se těšit na další případnou spolupráci s Vámi.

Běla Kovaříčková

MÚ Kostelec nad Orlicí

'Kostelec nad Orlicí1Kostelec nad Orlicí2

Kostelec nad Orlicí3

Kostelec nad Orlicí