Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
Světový den chleba
22. 10. 2019  -  

Paní Livia Klausová se zúčastnila konference "Světový den chleba" v Břevnovském kláštěře

18.3.2010

Návštěva manželek velvyslanců v České republice – Diplomatic Spouses‘ Association v sídle Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových

17. března 2010 navštívily Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových v jeho sídle v Královské zahradě na Pražském hradě manželky velvyslanců v České republice. Dámy se zajímaly o nadační projekty, zvláště pak o projekt Startovné do života, na který Diplomatic Spouses‘ Association přispěla finanční částkou ve výši 100 000,-Kč.

Zprava Petra Hochmanová, koordinátorka projektu Startovné do života, Sabrina Hadjem, manželka alžírského velvyslance, koordinátora charitativních projektů DSA, Nafisa Athar, manželka pakistánského velvyslance, ekonomka sdružení, Andrea Brňová, manželka slovenského velvyslance, prezidentka DSA, Kamila Kryštofová, tajemnice Nadačního fondu.