Notice: session_start(): ps_files_cleanup_dir: opendir(/var/lib/php5/sessions) failed: Permission denied (13) in /www/sites/4/site31284/public_html/index.php on line 23
Nadační příspěvky v rámci projektů Kroužky a Stipendia byly rozděleny: Nadační fond Klausových

Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
11.10.2011

Nadační příspěvky v rámci projektů Kroužky a Stipendia byly rozděleny

Správní rada Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových odsouhlasila na svém zářijovém zasedání nadační příspěvky v rámci projektů Kroužky a Stipendia v celkové hodnotě 558 440,- Kč pro 232 dětí a studentů.

Díky finanční podpoře nadačního fondu si mohou i tyto děti ze sociálně slabých a pěstounských rodin splnit svá přání. V rámci projektu Kroužky se děti zapojují do volnočasových aktivit. Projekt Stipendia pomáhá studentům získat kvalitní vzdělání a připravit se na budoucí povolání.

Přejeme všem dětem a studentům mnoho úspěchů v jejich studiu i v osobním životě.

Setkání studentů s paní Lívií Klausovou v roce 2009