Dobrý den, 

 

chci Vám všem moc poděkovat, za tento anglický kurz. Bylo to opravdu skvělé, nejdříve jsem se trochu bála mluvit, ale hned druhý den už jsem měla spousta zahraničních kamarádů.

Co se týče dopravy, hned na letišti na mě čekali lidé, kteří mě dopravili do domu rodiny, kde jsem byla ubytovaná u velmi sympatické paní Josette. 

Ubytování bylo luxusní, krásný dům. Na pokoji se mnou byla dívka z Itálie, hned se z nás staly kamarádky a spousta aktivit jsme dělaly společně. V domě byli ještě kluci z Německa a Ruska, také s nimi jsem často chodila ven ať už na pláž, k moři, anebo jen do města. 

Stravování mě až překvapilo, v pokoji jsme měli svoji lednici, ve které bylo jídlo hlavně ke snídani, k obědu byla většinou bageta a k večeři teplé, nebo studené jídlo (saláty) a nějaké ovoce k tomu. 

První den do školy jsem byla trochu nervózní, ale jak jsem viděla ty příjemné učitele a leadry, cítila jsem se velice příjemně. Moje učitelka mě naučila opravdu dost. Hodně jsme procvičovali komunikaci, ale i gramatiku, poslech i čtení, občas jsme hráli nějaké hry, a když jsem něčemu nerozuměla, stačilo se přihlásit a Tessa mi to vysvětlila. V hodinách musel být každý aktivní, což bylo super, protože jinak by to bylo celé zbytečné jen tam sedět a nic nedělat. Určitě jsem se zlepšila v angličtině a více s ní věřím, takže mluvím, mluvím, sice někdy špatně, ale o tom to je, chybami se člověk učí! 

Na kurzu bych nic neměnila a tím pádem nemůžu nic vytknout, tyto dva týdny jsem si užila velice moc. 

Ještě jednou děkuji za vše, navštívila jsem krásnou zemi, poznala spousta skvělých lidí z celého světa, zdokonalila se v angličtině. Byl to nádherný zážitek a všem Vám moc a moc děkuji. 

 

S poděkováním a přáním krásného dne,

 

Veronika Kuldová