Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
POZOR na termíny podání přihlášek
5. 9. 2019  -  

Příjem přihlášek na kroužky (pro žáky ZŠ) a jazykové kurzy v ČR (pro studenty SŠ) je do 15.9.2019 !!!!

Více informací včetně přihlášky pro jazykové kurzy v ČR naleznete zde 

Informaco ohledně kroužků včetne přihlášky naleznete zde

 
Stipendium
24. 9. 2018  -  

Nadace Unipetrol podpořila 48 nadaných studentů částkou 1,8 milionu korun. 

Jsou mezi nimi i naši studenti.

'_FSH6040 w

20.9.2012

Kurzy pro seniory jsou úspěšné

Dobrý den,

dovolte mi, abych touto formou poděkovala Nadačnímu fondu manželů Livie a Václava Klausových za možnost realizace projektu "Senioři komunikují", který se v letošním roce konal v našem malém městečku. Naši senioři se scházeli v učebně potštátského zámku a podle jejich reakcí na konci kursu bylo znát, že odcházejí naplnění novými informacemi a poznatky a že počítač už pro ně není neznámou. Po dobu čtyř dnů prošli základem ovládání PC, internetu a další výukou. Profesionální a především lidský přístup lektorky p. Koválikové dokázal, že i starší lidé mohou jít z dobou a nemusí se bát moderní technologie současné doby. Máme informace o tom, že návštěvníci kursu již intenzivně využívají nabité poznatky a zkušenosti a kdo nemá počítač doma, využívá veřejného internetu v naší městské knihovně. Na závěr bych chtěla poděkovat společnosti Lyrix Centrum s.r.o. - p.Romaně Řezníčkové a p.Tomáši Viatrovi za možnost informace o přihlášení do projektu, jejich zájem, výbornou spolupráci a milé a vstřícné jednání.

Za naše seniory veliké díky

Město Potštát

Dobrý den!

Jménem deseti seniorů z Holoubkova bych chtěla poděkovat našemu lektorovi panu Ing.Jiřímu Bartákovi za jeho lidský přístup, slušnost a hlavně za srozumitelné vysvětlení práce na počítači. Rovněž děkujeme Nadačnímu fondu Livie a Václava Klausových za zprostředkování tohoto kurzu.

Děkujeme!

Senioři: Marcela Zajíčková, manželé Hana a Alois Šaškovi, Marie Fišerová, Věra Zieglerová, Milan Plundrich, Jaroslav Holub, Květa Pacltová, Alois Žák, Miloslava Paulová.