Vítejte u nás!

Naše projekty mají jedno společné – vzdělání. Poskytujeme stipendia, příspěvky na kroužky, jazykové kurzy nebo na získání řidičského průkazu. Významně podporujeme počítačové kurzy pro seniory. Nezapomínáme ani na pomoc v případech hodných zvláštního zřetele.
Naše práce není možná bez finanční podpory dárců, za niž jim ze srdce děkujeme.

 

Tlačítko dárci Tlačítko projekty

 

Logo přidej se k nám na facebook

AKTUÁLNĚ
Jazykové kurzy v zahraničí 2020
18. 3. 2020  -  

Vyhlašujeme výběrové řízení do projektu Jazykové kurzy v zahraničí v roce 2020. 

Přuhlášky přijímáme do 27.3.2020.

Vzhledem k současné situaci postačí, když nám do 27.3.2020 zašlete emailem informaci, že máte o kurz zájem. Ostatní dokumenty pak dodáte po vzájemné dohodě a dle situace. 

Kurzy se plánují až na konec léta a podzim. Též podle situace ohledně COVID-19. 

Podrobnosti ohledně jazykovývh kurzů a přihlášku naleznete zde
Lázně Luhačovice
25. 1. 2020  -  
Převzetí šeku od Lázní Luhačovice a Lázní Jáchymov z rukou generálního ředitele MUDr. Eduarda Bláhy na 24. reprezentačním plese. Šek za nadační fond převzala předsedkyně správní rady, paní Livia Klausová a ředitelka Kamila Kryštofová  
19.11.2015

Fotografie z Kroužků

Požádali jsme rodiče dětí, které podporujeme v projektu Kroužky, aby nám zaslali obrázky, na kterých se děti svému koníčku věnují.

Kamil a Samuel chodí do šachů a na soutěžích svůj klub reprezentují. Více o jejich úspěších je na stránkách jejich klubu.

img

Adéla a Klára hrají na klavír. Zaslaly nám fotografii z vernisáže, na níž vystoupily.

img

Kateřina Izabela se pochlubila fotografií z představení Den malých broučků.

img

Eliška hraje na kytaru.

img

Zina navštěvuje výtvarný kroužek. Výsledkem její práce jsou šaty, v nichž je na fotografii – navrhla si je a namalovala sama. Úžasný výsledek od tak malé holčičky.

img

Tibor hraje fotbal.img To je jen malý vzorek podporovaných dětí. V představování dalších budeme pokračovat někdy příště.