Výuka:

Absolvovala jsem dvoutýdenní kurz, přičemž druhý týden jsem byla přeřazena do třídy s úrovní advanced. Hodiny probíhaly formou hry, ubíhaly rychle. Učitelé byli velmi ochotní zopakovat svůj výklad a pomoci studentům. Všichni pracovníci školy byli velmi vstřícní. Dopolední gramatika a odpolední konverzace měly každý jiného vyučujícího, po týdnu se učitelé měnili. Kurz mi pomohl především, co se týče konverzace. Umím se domluvit bez obtíží. Výuku tedy hodnotím velmi kladně. Program byl velmi pestrý. Každý si našel to své. V pondělí bylo posezení v hospodě s novými studenty, další dny pořádala škola akce jako laser game, fotbal nebo basketbal, páteční BBQ a v sobotu a v neděli pořádala celodenní výlety (např. do Londýna či Oxfordu), které nebyly zas tak moc drahé.

Ubytování:

Myslím, že lepší rodinu jsem ani dostat nemohla. Gill žila sama jen se svým pejskem. Dělala pro mě všechno. Dům byl čistý a útulný. Dělali jsme toho hodně společně, Gill mě vzala za zbytkem své rodiny, sledovali jsme spolu pořady v televizi, bavili se o knížkách a hudbě. Měla nádherně upravenou zahrádku, které se věnovala s pravidelností. Vytvořili jsme si spolu moc hezký vztah a jsme spolu v kontaktu i nadále.

Stravování:

Ve všední dny polopenze, o víkendu plná penze. Jídlo v rodině mi velmi chutnalo, nebyl to žádný fast food. Ve škole jsme měli možnost zakoupit si teplé obědy v hodnotě kolem 3 GBP nebo sendviče za 1,50 GBP.

Doprava:

Cesta autobusem sice trvala dlouho,ale mohli jsme si pustit film nebo písničky a tak to rychle uteklo. Z Londýna cesta do Bournemouth trvala asi tři hodiny, protože jsme se dostali do dopravní zácpy. Do školy jsem jezdila místním autobusem, cesta trvala něco málo přes půl hodinky, ale autobusy jezdily každou chvilku, takže jsem nemusela dlouho čekat, když mi některý ujel.

Vše bylo bez problémů, skvěle zajištěno. Vřele doporučuji ostatním studentům. Nejen, že jsem si zlepšila svou angličtinu, ale mám spoustu krásných vzpomínek. Můj dík patří všem, kteří mi kurz umožnili a pomáhali se zařizováním mého kurzu a ubytování a kteří zodpovídali mé dotazy před odjezdem do pár hodin. Byla to skvělá zkušenost, na kterou nikdy nezapomenu.